Gładkie, wydepilowane ciało przez wiele tygodni, bez wrośniętych włosków i stanów zapalnych to podstawa dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Pracujemy na hiszpańskiej marce Starpil. Oferuje ona woski na bazie wysokogatunkowych kalafonii oraz wosku pszczelego zawierające dodatkowo składniki przeciwzapalne, nawilżające i łagodzące. Szeroka gama produktów pozwala dobrać wosk do rodzaju włosa i typu skóry. Dzięki temu depilacja jest skuteczna i przyjemna.

Wykonujemy tradycyjne woskowanie pach, bikini, nóg, pleców i wąsika woskami miękkimi, a jeśli posiadasz mocne owłosienie lub masz szczególnie wrażliwą skórę polecamy depilację woskami twardymi bezpaskowymi. Woski twarde sprawdzą się również przy depilacji okolic intymnych i miejsc szczególnie wrażliwych. Dzięki tym nowoczesnym kosmetykom zabieg jest mniej bolesny, można kilkakrotnie depilować tę samą partię ciała, bez obawy przed nadmiernym podrażnieniem skóry.

Depilacja nowej generacji:

Depilacja Star Soft – przyjazne dla skóry woskowanie PREMIUM. Nowa, innowacyjna metoda woskowania, która jest wyjątkowo delikatna dla skóry – charakteryzuje się specjalną techniką dla komfortu i miłych odczuć podczas zabiegu (wosk nie przykleja się do skóry), zawiera składniki aktywne, które znacznie przyspieszają regenerację skóry po woskowaniu, przez co pozostaje miękka, nawilżona i pozbawiona zaczerwienień!

Zalety depilacji Star Soft:

• Regeneracja, naprawa oraz nawilżenie.
• Zmniejszone uczucie dyskomfortu.
• Zmniejszone prawdopodobieństwo reakcji skórnej.
• Zapewnienie natychmiastowego efektu restrukturyzacji.
• Usunięcie włosów u nasady (z cebulką).
• Usunięcie nawet krótkich włosów bez uszkodzenia skóry.
• Łagodzenie i wyciszenie skóry.

Przekonaj się, że usuwanie zbędnego owłosienia wcale nie musi być bolesne i ciesz się aksamitnie gładką skórą przez wiele tygodni!

Po zabiegu rekomendujemy stosowanie specjalistycznej linii kosmetyków detalicznych, aby opóźnić odrastanie włosków i zapobiec zapaleniu mieszków włosowych.