Gładkie, wydepilowane ciało przez wiele tygodni, bez wrośniętych włosków i stanów zapalnych to podstawa dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Pracujemy na hiszpańskiej marce Starpil. Oferuje ona woski na bazie wysokogatunkowych kalafonii oraz wosku pszczelego zawierające dodatkowo składniki przeciwzapalne, nawilżające i łagodzące. Szeroka gama produktów pozwala dobrać wosk do rodzaju włosa i typu skóry. Dzięki temu depilacja jest skuteczna i przyjemna.

Wykonujemy tradycyjne woskowanie pach, bikini, nóg, pleców i wąsika woskami miękkimi, a jeśli posiadasz mocne owłosienie lub masz szczególnie wrażliwą skórę polecamy depilację woskami twardymi bezpaskowymi. Woski twarde sprawdzą się również przy depilacji okolic intymnych i miejsc szczególnie wrażliwych. Dzięki tym nowoczesnym kosmetykom zabieg jest mniej bolesny, można kilkakrotnie depilować tę samą partię ciała, bez obawy przed nadmiernym podrażnieniem skóry.

Przekonaj się, że usuwanie zbędnego owłosienia wcale nie musi być bolesne i ciesz się aksamitnie gładką skórą przez wiele tygodni!

Po zabiegu rekomendujemy stosowanie specjalistycznej linii kosmetyków detalicznych, aby opóźnić odrastanie włosków i zapobiec zapaleniu mieszków włosowych.