Nowoczesny i bezpieczny dla skóry zabieg pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.

Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego. Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy, a efekt błyskawiczny, jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującymi w warstwie rogowej naskórka, a składnikiem substancji opalającej DHA. Stosowany jest on w dermatologii i kosmetyce od 40 lat, w związku z czym jest środkiem sprawdzonym i nieszkodliwym. Preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Uzyskanie efektownej karnacji skóry, a także polepszenie jej stanu zdrowotnego jest możliwe poprzez płyny do opalania natryskowego.Płyny na jakich pracujemy to produkty najwyższej jakości marki TechnoTan. Występują w różnych odcieniach, dobieranych indywidualnie do karnacji. Wszystkie są wzbogacone aloesem, witaminą E, kreatyną i wyciągiem śliwki kakadu oraz erytrulozą.

Jeżeli jesteś osobą, która z różnych powodów nie może, bądź nie chce się opalać, posiadasz bardzo jasną cerę, masz uczulenie na słońce, znamiona i przebarwienia to ten zabieg jest wprost idealny dla Ciebie. Seans trwa około 20 min. i opalamy całe ciało lub fragment np. twarz, dekolt i ręce, brzuch, pośladki, nogi.

UWAGA!

1. W czasie, w którym zachodzi proces koloryzacji nie dopuść do zamoczenia skóry! Jeżeli jednak do tego dojdzie, osusz ją i wetrzyj środek nawilżający, aż do ujednolicenia koloru.

2. Nie wpadaj w panikę, jeżeli podczas barwienia skóry zauważysz na niej plamy, nierówności, cienie, krople preparatu, jest to barwnik pomocniczy. Nie ma to najmniejszego wpływu na efekt końcowy. Myjąc ciało nie martw się, że woda jest zabarwiona, jest to nadmiar pigmentu.

3. Twoja opalenizna utrzyma się 7 – 12 dni, w zależności od typu karnacji, stopnia przygotowania oraz pielęgnacji skóry po zabiegu. Stosowanie gorących kąpieli, pływanie w basenie z chlorowaną wodą, niektóre zabiegi na ciało skracają okres utrzymania opalenizny.

4. Aby dłużej cieszyć się piękną opalenizną pamiętaj o nawilżaniu skóry. (Balsamy, Kremy odżywiające/nawilżające)

Zalecenia:

1. Przed aplikacją (najpóźniej na dwa dni przed) zalecamy depilację ciała.

2. W dniu aplikacji należy wykonać peeling całego ciała (nie zaleca się peelingów z olejkami!).

3. Na zabieg przychodzimy w ciemnej bieliźnie i luźnym ubraniu.

4. Przez 6 – 8 godzin po zabiegu nie należy brać prysznica, myć rąk, korzystać z sauny, basenu, siłowni.

5. Po upływie tego czasu należy wziąć prysznic i nawilżyć skórę. Pielęgnacja ma wpływ na trwałość opalenizny. Stosowanie brązujących balsamów, mydła nawilżającego przedłuża ją.

6. Do mycia nie stosować ostrych gąbek.

7. W celu pozbycia się resztek opalenizny, wykonać peeling ciała.