Każda kobieta wie jaką przyciągającą moc może mieć jedno spojrzenie. Aby było zalotne i hipnotyzujące konieczne jest zadbanie o brwi i rzęsy.

Brwi są najważniejszym elementem mimiki twarzy. Dobrze wyregulowane i zadbane mogą radykalnie zmienić wygląd na lepsze. Wyostrzają rysy twarzy, nadają charakteru i uwydatniają piękne cechy urody. Ponadto zadbane brwi świadczą o tym, jak dużo czasu spędzasz dbając o własny wygląd, który współcześnie odgrywa ważną rolę.

Aby uzyskać doskonały efekt depilujemy niepotrzebne włoski tradycyjnie pęsetą lub woskiem. Stosując różne rodzaje i kolory henny idealnie dopasujemy odcień oraz intensywność zabarwienia do każdego typu urody, abyś wyglądała pięknie i naturalnie.

Brwi mogą Cie odmłodzić lub dodawać wielu lat!

Nieodłącznym elementem pięknej i wyrazistej oprawy oczu oprócz idealnego łuku brwiowego są też spektakularne rzęsy.

Jak o nie dbać, by zachwycały i przyciągały uwagę? Polecamy:

    • long lashes logoPrzedłużanie rzęs metodą 1:1 – autorski program Long Lashes – metoda pozwala uzyskać długie, gęste i zalotnie wyglądające rzęsy.
      Przedłużone rzęsy są lekkie, wodoodporne, wyglądają i układają się jak naturalne. Nie przeszkadzają w codziennych czynnościach: pływaniu, kąpieli, uprawianiu sportu, itp. Ich główną zaletą jest brak konieczności używania tuszu. Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych, czyli co 60 – 90 dni. Dla utrzymania optymalnego efektu przedłużenia zaleca się uzupełnianie rzęs średnio co 4 tygodnie. W dowolnym dla siebie czasie możesz usunąć przedłużone rzęsy. Nie radzimy wykonywać tego samowolnie lecz podczas wizyty w salonie. W tym celu używamy bezpiecznych produktów, które rozpuszczają klej bez podrażniania oka oraz osłabiania naturalnych włosów.

Zaufaj naszym specjalistkom w doborze optymalnej stylizacji! Jeśli jesteś posiadaczką cienkich i delikatnych rzęs, a pragniesz maksymalnie długich, grubych i przedłużonych pamiętaj, że naturalny włos nie może być nadmiernie obciążony, ponieważ może go to dodatkowo osłabić i stylizacja nie utrzyma się długo na oku! Przeciwwskazania: 1. Choroby oczu, 2. Nadwrażliwość oczu, 3. Alergie oczu.

  • Podkręcanie rzęs – nowoczesny zabieg ondulacji die Wimpernwelle przeznaczony jest do trwałego modelowania rzęs. Efekt zabiegu widoczny jest przez około 6 do 8 tygodni. W trakcie zabiegu preparaty nie mają styczności z okiem. Rzęsy umieszcza się na specjalnych, indywidualnie dobranych wałeczkach. W ramach zabiegu ondulacji rzęsy farbowane są henną o kolorze dopasowanym do typu urody,
  • – Dobór odżywek i preparatów poprawiających kondycję i przyspieszających wzrost rzęs Revitalash, Rejuville,
  • – Kępki rzęs, rzęsy na paskach – sztuczne rzęsy, zarówno te na pasku, jak i pojedyncze kępki powiększają oko i nadają charakteru naszemu makijażowi. Idealne na specjalne okazje.