Elarto

oferta

stylizacja paznokci

Stylizacja delikatna i subtelna, ekstrawagancka lub klasyczna oraz wszelkie metody zdobienia. Oferujemy manicure hybrydowy bądź przedłużone paznokcie.

sprawdź więcej

kosmetyka dłoni

Dłonie są Twoją wizytówką. Z naszą pomocą zawsze będą zadbane. Koniec z przebarwieniami, plamami, suchą skórą i rozdwajającymi się paznokciami.

sprawdź więcej

podologia

Wrastające paznokcie, pękające pięty, przesuszone stopy nie muszą już być problemem. Usuń bezboleśnie odciski i modzele. Podaruj swoim stopom ulgę.

sprawdź więcej

stylizacja brwi i rzęs

Idealny łuk brwiowy, perfekcyjnie dobrany kolor henny, ciemne, podkręcone rzęsy, które przyciągają uwagę. Nadamy Twojemu spojrzeniu hipnotyzującą głębię.

sprawdź więcej

depilacja

Gwarantujemy wysokiej jakości profesjonalne zabiegi. Przekonaj się, że depilacja wcale nie musi być bolesna. Ciesz się gładką, miękką skórą przez długi czas.

sprawdź więcej
przekłuwanie uszu

przekłuwanie uszu

Jesteś w dobrych rękach! Profesjonalnie, bez huku i bezpiecznie wykonamy zabieg przekłuwania uszu dla Ciebie i Twojego dziecka, na dwa pistolety jednocześnie!

sprawdź więcej

kosmetyka stóp

Stopy są w centrum Naszej uwagi. Specjalizujemy się w utrzymywaniu ich w jak najlepszej kondycji. Zadbane stopy będą wdzięcznie niosły Cię przez życie.

sprawdź więcej